Co zyskasz dzięki współpracy ze mną?

Poprawa wyników

Analiza potrzeb

Zapobieganie urazom

Profesjonalna diagnostyka

Jest wiele czynników decydujących o sukcesie w sporcie. Niezależnie jednak od dyscypliny czy poziomu rozgrywek ZAWSZE przewagę ma ten, kto jest szybszy, zwinniejszy, silniejszy lub bardziej wytrzymały.

 

Współpraca z Trenerem Przygotowania Motorycznego zapewni Ci poprawę wszystkich cech fizyczności, które mają znaczenie w Twoim sporcie. Będziesz szybszym piłkarzem, silniejszym bokserem, wytrzymalszym wioślarzem, wyżej skaczącym koszykarzem. Poprawa kluczowych wartości motorycznych bezpośrednio przełoży się na Twoje wyniki sportowe.

 

Zanim rozpoczniemy współpracę poddany zostaniesz profesjonalnej analizie motorycznej. Dowiesz się, co jest Twoją najsilniejszą cechą, a co ważniejsze - co jest Twoim słabym punktem. "Łańcuch jest tak silny, jak jego najsłabsze ogniwo" - praca nad tym ogniwem, jest kluczowa dla podnoszenia poziomu sportowego.

 

Dzięki serii testów, uzyskamy informacje na temat ewentualnych problemów z aparatem ruchu, przyczyn potencjalnych kontuzji, punktów "załamania" transferu siły, ale również Twój poziom siły, szybkości, wytrzymałości w porównaniu z innymi zawodnikami Twojego sportu na świecie.

Dzięki ciągłemu aktualizowaniu wiedzy z dziedziny przygotowania motorycznego na świecie oraz inwestowaniu w coraz bardziej zaawansowany sprzęt, jestem w stanie precyzyjnie testować umiejętności moich podopiecznych. Dzięki wszystkim zgromadzonym danym, takim jak RSI, RFD, siła maksymalna, wysokość skoku, Vo2max itd. profilowanie Ciebie jako sportowca jest precyzyjne.

 

Co to oznacza dla Ciebie? Twój trening będzie dopasowany bardzo dokładnie do Twoich potrzeb,  a Twój rozwój długofalowy i stały. Koniec z traceniem czasu na nieefektywne treningi!

Kontuzje są Twoim wrogiem nr 1. Nie ma nic gorszego, niż eliminacja z rozgrywek i treningów spowodowana urazem. Badania jednoznacznie mówią, że ogromnemu procentowi problemów zdrowotnych można zapobiec dzięki odpowiednio prowadzonym treningom Przygotowania Motorycznego.

 

W mojej pracy jest to priorytet, dlatego tak wiele czasu poświęcam na dokształcanie się w dziedzinie fizjoterapii. W moim arsenale znajdują się także nowoczesne metody, dzięki którym dbanie o Twój układ ruchu jest szybkie, łatwe i wplecione w trening - bez nudnych ćwiczeń!

"Po roku współpracy z Łukaszem mogę powiedzieć, że zdecydowanie polecam. Przyszedłem do niego z problemami wywołanymi siedzącym trybem życia, czyli bóle w lędźwiach i szyi, odrętwiałe dłonie. Założony cel - czyli naprawę wad postawy i zbudowanie siły - zrealizowaliśmy w 100% a nawet więcej. Problemu bólowe ustały, sylwetka zdecydowanie się poprawiła, a o uzyskanych wynikach siłowych jeszcze rok temu nawet mi się nie śniło. Ogromna wiedza w zakresie treningu, anatomii, budowania planów, indywidualne podejście do problemu i szybka reakcja na ewentualne problemy, które powstają w trakcie treningów. Jeszcze raz bardzo polecam!"
 

~ Maciek Płaneta (amator treningu siłowego)

"Po 3 miesiącach treningów mogę powiedzieć że Pan Łukasz jest świetnym trenerem ponieważ bardzo zna się na swojej pracy i ma niesamowitą wiedzę na ten temat. Profesjonalne podejście sprawia że z wielką chęcią przychodzi się na treningi i co najważniejsze efekty są bardzo  zauważalne. Wszystkim serdecznie polecam."

 

~ Krystian Szarkowicz (piłkarz nożny)

"Dzięki Łukaszu w imieniu swoim i Bartka za zaangażowanie i pomoc w osiągnięciu kolejnego celu. Około roku temu zwróciliśmy się do Łukasza celem poprawy mobilności młodego piłkarza. To był okres w którym bardzo często syn doznawał kontuzji które eliminowały go z gry na pewien czas. Treningi 3x w tygodniu plus dodatkowa praca w domu nad słabymi elementami bardzo szybko przyniosła pozytywne efekty. Kontuzje przestały eliminować Bartka z gry, a
dalsza praca pozwoliła przejść na kolejny level. Poprawiły się fundamentalne warunki fizyczne co ułatwiło nam indywidualny awans. Nasza współpraca oczywiście na tym się nie kończy...wyznaczamy kolejny cel💪💪💪
"

 

~ Bartek Jesionka (piłkarz nożny)

"Polecam szczególnie  fachową  opiekę  trenerską Łukasza  w przygotowaniu do   uprawianej amatorsko a już koniecznie  zawodowo dyscypliny sportowej. Szczegółowa analiza ruchu, dostosowanie  mocy i szybkości, umiejętne wykorzystanie zasobów energetycznych pozwala na doskonalsze opanowanie techniki i osiąganie upragnionych rekordów. W moim  przypadku to  utrzymanie się w światowej, amatorskiej czołówce  wioślarzy halowych. Gorąco polecam!"

 

~ Marta Król (wioślarka halowa)

"Bardzo polecam treningi u Pana Łukasza, profesjonalizm, zaangażowanie w pomoc klientowi , życzliwość . Przyszedłem na treningi żeby wzmocnić mięśnie nóg , ponieważ wcześniej miałem operacje ACL , drugim celem było zbudowanie dobrej sylwetki ale to było na drugim planie . Niestety musiałem zakończyć treningi z innych powodów ale jestem bardzo zadowolony z tego ze mogłem współpracować z trenerem Łukaszem . Wiele się nauczyłem jak wykonywać poprawnie różne ćwiczenia i podajesz przez 16 wspólnych treningów zauważyłem sporą zmianę mojej sylwetki i znacznie poprawił się stan mojej operowanej nogi . Wiedzę która zdobyłem napewno w przyszłości będę wykorzystywał , Serdecznie każdemu polecam trenera Łukasza 😄💪."

 

~ Mateusz Mitera (piłkarz nożny)

"Łukasz to na prawdę najlepszy trener na jakiego można trafić. Swoją przygodę z Nim zaczęłam 3 miesiące temu, w wyniku czego moje ciało zmieniło się diametralnie, samopoczucie polepszyło i co najlepsze 15 cm mniej w tali w tylko 3 miesiące. Na treningu zawsze jest miła atmosfera, Łukasz jest bardzo sympatyczna osobą. Treningi z Nim to czysta przyjemność. Profesjonalne podejście do klienta widać już od pierwszego spotkania. Po 3 miesiącach pracy, zdecydowałam się na kolejne treningi pod okiem Łukasza, zobaczymy co tym razem wyczaruje z moją sylwetką. POLECAM!"

 

~ Arleta Stypka

"Jesteśmy z mężem po sesji 12 treningów. W pełni się zgadzamy z poprzednimi opiniami. pełny profesjonalizm, każde ćwiczenie poparte i uzasadnione teorią (co rzadko się zdarza praktykom). Stan motywacji na na każdych zajęciach na wysokim poziomie i nie ma "zmiłuj się" :D. Poza wszystkim, co najważniejsze dla nas, są efekty! Poparte wynikami badań, pomijając już nasze samopoczucie psychiczne wynikające z tegoż faktu :) Polecam!"

 

~ Aneta Sołowij

"Serdecznie polecam wszystkim którzy poważnie myślą o swoim zdrowiu, kondycji fizycznej ale także psychicznej. Po treningu wychodzę mega naładowana pozytywną energią (pomimo jeszcze kiepskiej formy fizycznej ) indywidualne podejście do klienta, fachowość w 100%, dokładność do tego ciepły i bardzo sympatyczny człowiek. Łukasz dzięki za cierpliwość ;) do zobaczenia :)"

 

~ Patrycja Gębala

Czy dodatkowe treningi to nie będzie za dużo?

 

Chcąc być lepszym sportowcem, trzeba dać od siebie więcej niż dotychczas. W mojej pracy nie pomijam jednak aspektu regeneracji. Planując Twoje treningi uwzględniam wszystkie elementy i dopasowuje obciążenia treningowe tak, abyś nie doznał przetrenowania.

 

 

Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

 

Odpowiedź zależy od tego, co jest Twoim celem oraz jak intensywnie będziesz pracować. Niezależnie od tego pierwsze efekty będą zauważalne już po kilku treningach. Pełnia pozytywnego wpływu treningów przygotowania fizycznego będzie jednak widoczna dopiero przy długofalowej współpracy.

 

 

Jak długo trwa trening?

 

Treningi zazwyczaj trwają 1-1,5h. Nie znoszę marnowania czasu, zwłaszcza czasu moich klientów. Dzięki nowoczesnym metodom oraz zastosowaniu aktywnej regeneracji, w tym czasie jesteśmy w stanie zawrzeć wszystkie ważne elementy dobrego treningu przygotowania motorycznego.

 

 

Gdzie odbywają się treningi?

 

Siłownia Grafit ul. Piłsudskiego 28B - Okolice Parku Strzeleckiego / Parku Wodnego a także na stadionie przy Parku Wodnym.

 

Co z moją dyscypliną?

 

Pracuję ze sportowcami ze wszystkich dyscyplin. W każdym sporcie poprawa Twoich zdolności motorycznych będzie wpływać na Twoje wyniki. W dzisiejszych czasach nawet kierowcy rajdowi, tancerze figurowi czy zawodnicy ping-ponga, korzystają z pomocy Trenera Przygotowania Motorycznego.

 

 

Co jeśli mam mało czasu?

 

Brak czasu to dzisiaj standard, szczególnie jeśli jest się sportowcem pół-amatorskim i trzeba godzić treningi z pracą lub szkołą. Współpracę dopasowujemy wobec tego do zasobów, które mamy. Wiedz, że nawet 1 trening tygodniowo zapewni Ci odczuwalne rezultaty! 1,5h w tygodniu to chyba nie tak dużo?

 

 

Zarezerwuj Teraz!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dowiedz się, co możesz zrobić aby poprawić swój poziom sportowy!

Zapisz się na pierwszą, darmową konsultację!

Sprawdź, co mówią o mnie podopieczni

Pozbądź się watpliwości

 

Licencjonowany trener personalny Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu oraz Certyfikowany Specjalista Przygotowania Motorycznego NCSC Elite Performance Institute, pasjonat treningu siłowego, przygotowania fizycznego oraz sztuk walki. Każdą wolną chwilę spędza na zdobywaniu wiedzy, którą skutecznie wykorzystuje w pracy z podopiecznymi. Jego celem zawsze jest poprawa jakości życia swoich klientów oraz ich osiągnięć sportowych. W przypadku trenujących rekreacyjnie, nie tylko przez poprawę sywetki, ale także poprzez wyraźne usprawnienie aparatu ruchu. W przypadku sportowców, dbając o poprawę ich zdolności motorycznych oraz pomagając wyeliminować słabe punkty i zapobiegać kontuzjom. Indywidualne podejście jest dla niego priorytetem. Łukasz zaraża pasją, entuzjazmem i chęcią do pracy nad sobą. Zrobi wszystko aby nauczyć Cię dbać o zdrowie i sylwetkę poprzez dobre nawyki żywieniowe oraz bezpieczny i efektywny trening. Z nim również na pewno staniesz się lepszym sportowcem, jeżeli to jest Twoim celem!

Kurs Trenera Personalnego AMS Wrocław

Certyfikowany Specjalista Przygotowania Motorycznego NCSC Elite Performance Institute level 2

Seria szkoleń fizjoterapeutycznych w Med Coach dr Ryszard Biernat (stopa, tułów, biodro, bark)

Szkolenie Programowanie i periodyzacja w treningu siłowym

Szkolenie z Techniki oraz nauczania ćwiczeń Trójboju Siłowego

Udział w konferencji dot. przygotowania motorycznego w sportach walki Combat Sport Performance Summit 2

Udział w konferencji Train Movement Academy Summit II

Liczne webinary oraz wykłady on-line dotyczące Przygotowania Motorycznego w Sporcie oraz Treningu Personalnego i Fizjoterapii

 

O mnie

Odporność

na urazy

Wytrzymałość

kondycyjna

Szybkość i zwinność

Siła oraz eksplozywność

z Get Shaped Performance!

Przejdź na wyższy poziom

Łukasz Płachta

Marta Migoń

Marta jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie na kierunku Fizjoterapia oraz certyfikowaną trenerką personalną Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu.

 

Nie istnieje dla niej pojęcie “brak czasu”. Uważa, ze zawsze jest pora aby zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Jej celem jest przede wszystkim uświadomienie jak ważną role w życiu każdego z nas pełni aktywność fizyczna oraz odpowiednia dieta. Są to czynniki niezbędne do osiągnięcia wymarzonej sylwetki oraz większej pewności siebie. Trening z Martą pozwoli na uwolnienie Twojego ciała od dolegliwości bólowych oraz polepszenie samopoczucia a co za tym idzie podniesienie jakości życia. Na treningach z Martą nie zabraknie też miłej atmosfery.      

Kontakt ze mną

Marta Migoń

 

Łukasz Płachta

Ukończone szkolenia / kursy

... to cechy motoryczne, które pomogę Ci rozwinąć!

Współpraca

On-line

Profesjonalna diagnostyka

Plan treningowy

Wspólne treningi

... to usługi, z których możesz skorzystać.

Stań się lepszym sportowcem i wyróżniaj się na tle innych!

Twój e-mail:
Numer telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Zapytanie zostało wysłane — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zamknij X

tel. 537 301 493

e-mail: lukasz@getshaped.pl

tel. 662 019 065

e-mail: marta.migon26@gmail.com

 

Umów się na pierwszy, darmowy trening

Zamknij X

TRENINGI PERSONALNE